Milena Kierzkowska – dietetyk

O mnie

„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.”

Hipokrates

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Dietetyka i Planowanie Żywienia. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz sięgając do fachowej literatury.

Pasja

Jestem osobą, która lubi i umie gotować, a od 10 lat prowadzę popularny blog kulinarny e-PrzepisyKulinarne.pl. Dlatego proponowane przeze mnie posiłki są nie tylko zdrowe i dobrze zbilansowane, ale również smaczne, gdyż osobiście je wymyślam i wypróbowuję.

Filozofia

Uważam, że zbilansowana, zdrowa dieta, która nie wyklucza żadnych składników odżywczych ani naturalnych produktów jest najlepsza dla organizmu (pomijając oczywiście jednostki chorobowe, gdzie niestety takie wykluczenia muszą nastąpić) i zapobiega chorobom w późniejszym wieku. 

Efekty

Współpracowałam już z dziesiątkami osób, którym udało się zmienić nawyki żywieniowe, zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać dobre samopoczucie. Pamiętaj, że prawidłowa waga to nie tylko estetyczny wygląd, ale również (i przede wszystkim) zdrowe i długie życie!

Ukończone kursy i szkolenia